Zpět do obchodu

Registrace

Čakrové sady

Čakrové amulety

Ze světa energií a ezoteriky mám obzvlášť ráda pojetí čaker jakožto energetických center v našem těle, které jsou propojeny s jednotlivými orgány, ale též emocemi či stupni mentálního vývoje.

Pracuji pouze s pravými minerály, které kupuji od českých brusičů. Vyvarovávám se spolupráci s nedůvěryhodnými obchodníky a při pohledu na dobarvované a upravované minerály mě často "bolí oči". Jsem zastáncem autenticity a přirozenosti v životě, vztahu k tělu, duši, oblečení i kamenům.

Pokud byste pro svou práci s čakrami rádi zakoupili celý set, kontaktujte mě e-mailem nebo na facebookové stránce "Macramé Čajenka".

Mé doporučení pro práci s celým čakrovým setem:

Čakrový "detox": Každý týden noste amulet či náramek příslušící pouze jedné z čaker. Postupně první týden první čakra, druhý týden druhá, ... Během této doby podporujete léčení bloků v tomto energetickém centru a mohou se vám vyplavovat ve vzpomínkách různá zranění s tímto centrem spojená. Nenechte se odradit a věřte, že chtějí být viděna a spatřena, aby vás neovládala ve vašem chování, smýšlení a cítění z vašeho nevědomí. Můžete v této době požádat o pomoc s jejich zpracováním dobrého přítele, či terapeuta, vypsat se z nich na papír, vyspívat, vyběhat, prostě s nimi pracovat tak, jak je pro vás přirození.Čakrové sady - náramky

Intuitivní přístup: Volně si zvolte každý den ten ze šperků, který vás volá. Možná vám "jen" ladí k šatům (ale ani to, co máte na sobě není náhoda), možná právě jeho pomoc a podporu dnes potřebujete.

Je mi blízké smýšlení o člověku komplexně, z mnoha úhlů pohledu. Sama jsem, krom tvůrkyně šperků, také psycholožkou, terapeutkou. Uvažuji o svých klientech v celém kontextu jejich života. Společenských skupinách, se kterými se identifikují, rodinných a přátelských vztazích, tělesném zdraví, kondici, přístupu ke stravování, pohybu a odpočinku; psychickému zdraví, odolnosti, schopnosti být autentický, přívětivý, prožívat štěstí, přístupu a vztahu k vlastní spiritualitě. Ráda podporuji klienty na všech úrovních, kterým rozumím. Tělesnou stránkou se zabývám jen velmi okrajově.

 

Nošení minerálů nenahrazuje lékařskou a psychologickou péči.

Sedmá čakra
 
850 Kč
Detail
Kód: 444
První čakra
 
950 Kč
Detail
Kód: 426
Šestá čakra
 
1 170 Kč
Detail
Kód: 441
Čtvrtá čakra
 
1 240 Kč
Detail
Kód: 435
4 položek celkem
Zpět do obchodu