Zpět do obchodu

Registrace

Čakrové sady

achát, karneol, tygří, oko, aragonit, lapis lazuli, ametyst, čakry, kámen, minerál, drahý, přívěsek, náhrdelník, macramé, handmade, prodej, cena

Ze světa energií a ezoteriky mám obzvlášť ráda pojetí čaker jakožto energetických center v našem těle, které jsou propojeny s jednotlivými orgány, ale též emocemi či stupni mentálního vývoje.

Pracuji pouze s pravými minerály

Nakupuji od českých brusičů. Vyvarovávám se spolupráci s nedůvěryhodnými obchodníky a při pohledu na dobarvované a upravované minerály mě často "bolí oči". Jsem zastáncem autenticity a přirozenosti v životě, vztahu k tělu, duši, oblečení i kamenům.

Pokud byste pro svou práci s čakrami rádi zakoupili celý set přívěsků, nebo jednotlivý náhrdelníl v jiné barevné variantě, kontaktujte mě e-mailem nebo na facebookové stránce Macramé Čajenka.

Ω Na obrázku najdete ukázku z mé tvorby - autorské antialergenní macramé amulety s drahými kameny - červeným a zeleným achátem, karneolem, tygřím okem, aragonitem, lapisem lazuli a star ametystem.

Mé doporučení pro práci s celým čakrovým setem:

Čakrový "detox": Každý týden noste amulet či náramek příslušící pouze jedné z čaker. Postupně první týden první čakra, druhý týden druhá, ... Během této doby podporujete léčení bloků v tomto energetickém centru a mohou se vám vyplavovat ve vzpomínkách různá zranění s tímto centrem spojená. Nenechte se odradit a věřte, že chtějí být viděna a spatřena, aby vás neovládala ve vašem chování, smýšlení a cítění z vašeho nevědomí. Můžete v této době požádat o pomoc s jejich zpracováním dobrého přítele, či terapeuta, vypsat se z nich na papír, vyzpívat, vyběhat, prostě s nimi pracovat tak, jak je pro vás přirození.

granát, karneol, tygří, oko, olivín, amazonit, pietersit, cordierit, kámen, minerál, drahý, náramek, macramé, handmade, prodej, cenaIntuitivní přístup: Volně si zvolte každý den ten ze šperků, který vás volá. Možná vám "jen" ladí k šatům (ale ani to, co máte na sobě není náhoda), možná právě jeho pomoc a podporu dnes potřebujete.

Je mi blízké smýšlení o člověku komplexně, z mnoha úhlů pohledu. Sama jsem, krom tvůrkyně šperků, také psycholožkou, terapeutkou. Uvažuji o svých klientech v celém kontextu jejich života. Společenských skupinách, se kterými se identifikují, rodinných a přátelských vztazích, tělesném zdraví, kondici, přístupu ke stravování, pohybu a odpočinku; psychickému zdraví, odolnosti, schopnosti být autentický, přívětivý, prožívat štěstí, přístupu a vztahu k vlastní spiritualitě. Ráda podporuji klienty na všech úrovních, které jsou pro ně aktuálně významné. Pokud by Vás zajímalo více o mé terapeutické praxi, můžete navštívit mou stránku Psycholog, Lenka Havlíková - Nacházení sebe sama.

 Ω Na obrázku najdete ukázku z mé tvorby - macramé náramky s drahými kameny - granátem, karneolem, tygřím okem, olivínem, amazonitem, pietersitem a cordieritem.

Nošení minerálů nenahrazuje lékařskou a psychologickou péči.

Čtvrtá čakra
 
600 Kč
Detail
Kód: 435
Šestá čakra
 
650 Kč
Detail
Kód: 441
Sedmá čakra
 
850 Kč
Detail
Kód: 444
První čakra
 
950 Kč
Detail
Kód: 426
4 položek celkem
Zpět do obchodu

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení