Zpět do obchodu

Registrace

Čakrové sady

achát, karneol, tygří, oko, aragonit, lapis lazuli, ametyst, čakry, kámen, minerál, drahý, přívěsek, náhrdelník, macramé, handmade, prodej, cena

Ze světa energií a ezoteriky mám obzvlášť ráda pojetí čaker jakožto energetických center v našem těle, které jsou propojeny s jednotlivými orgány, ale též emocemi či stupni mentálního vývoje.

Pracuji pouze s pravými minerály

Nakupuji od českých brusičů. Vyvarovávám se spolupráci s nedůvěryhodnými obchodníky a při pohledu na dobarvované a upravované minerály mě často "bolí oči". Jsem zastáncem autenticity a přirozenosti v životě, vztahu k tělu, duši, oblečení i kamenům.

Pokud byste pro svou práci s čakrami rádi zakoupili celý set přívěsků, nebo jednotlivý náhrdelníl v jiné barevné variantě, kontaktujte mě e-mailem nebo na facebookové stránce Macramé Čajenka.

Ω Na obrázku najdete ukázku z mé tvorby - autorské antialergenní macramé amulety s drahými kameny - červeným a zeleným achátem, karneolem, tygřím okem, aragonitem, lapisem lazuli a star ametystem.

Mé doporučení pro práci s celým čakrovým setem:

Čakrový "detox": Každý týden noste amulet či náramek příslušící pouze jedné z čaker. Postupně první týden první čakra, druhý týden druhá, ... Během této doby podporujete léčení bloků v tomto energetickém centru a mohou se vám vyplavovat ve vzpomínkách různá zranění s tímto centrem spojená. Nenechte se odradit a věřte, že chtějí být viděna a spatřena, aby vás neovládala ve vašem chování, smýšlení a cítění z vašeho nevědomí. Můžete v této době požádat o pomoc s jejich zpracováním dobrého přítele, či terapeuta, vypsat se z nich na papír, vyzpívat, vyběhat, prostě s nimi pracovat tak, jak je pro vás přirození.

granát, karneol, tygří, oko, olivín, amazonit, pietersit, cordierit, kámen, minerál, drahý, náramek, macramé, handmade, prodej, cenaIntuitivní přístup: Volně si zvolte každý den ten ze šperků, který vás volá. Možná vám "jen" ladí k šatům (ale ani to, co máte na sobě není náhoda), možná právě jeho pomoc a podporu dnes potřebujete.

Je mi blízké smýšlení o člověku komplexně, z mnoha úhlů pohledu. Sama jsem, krom tvůrkyně šperků, také psycholožkou, terapeutkou. Uvažuji o svých klientech v celém kontextu jejich života. Společenských skupinách, se kterými se identifikují, rodinných a přátelských vztazích, tělesném zdraví, kondici, přístupu ke stravování, pohybu a odpočinku; psychickému zdraví, odolnosti, schopnosti být autentický, přívětivý, prožívat štěstí, přístupu a vztahu k vlastní spiritualitě. Ráda podporuji klienty na všech úrovních, které jsou pro ně aktuálně významné. Pokud by Vás zajímalo více o mé terapeutické praxi, můžete navštívit mou stránku Psycholog, Lenka Havlíková - Nacházení sebe sama.

 Ω Na obrázku najdete ukázku z mé tvorby - macramé náramky s drahými kameny - granátem, karneolem, tygřím okem, olivínem, amazonitem, pietersitem a cordieritem.

Nošení minerálů nenahrazuje lékařskou a psychologickou péči.

Šestá čakra
 
650 Kč
Detail
Kód: 441
Sedmá čakra
 
850 Kč
Detail
Kód: 444
Macramé amulet s amazonitem (4.čakra) Kód: 1122
Macramé amulet s chryzokolem (5.čakra) Kód: 1125
Karneol - amulet, druhá čakra
 
1 000 Kč
Detail
Kód: 780
6 položek celkem
Zpět do obchodu