Zpět do obchodu

Registrace

Moje tvorba - náhrdelníky a amulety

Opál, puntíkatý, kámen, minerál, drahý, náhrdelník, přívěsek, stromeček, macraméTvořím šperky vhodné pro alergiky z voskovaných nití. Často se ptáte, zda v těch stromech není drát. Ne, není. To se jen „musí utáhnout tak, aby "měl člověk mozoly, jinak to nebude pěkný“. Jak říká můj peruánský učitel Aron.

Voskované nitě se dají omývat vodou. Ať už tedy chcete čistit šperk z důvodu zašpinění nebo očisty minerálu, můžete ho bez obav opláchnout.

Všechny šperky mají nastavitelnou délku pomocí posuvného uzlíku. Nemusíte se proto bát, že by vám např. náramek nešel.

„Není ten strom moc velký?“ Pokud jste ryzími nefalšovanými minimalisty, pak pro vás může být skutečně příliš velkým (ale řada mých zákazníků – minimalistů má ten svůj pověšený na zdi u počítače). Ze zkušenosti žen, které má tvorba volala natolik, že si zajely ten svůj najít a vyzkoušet přímo do mé dílny: „Já myslela, že to na mě bude obrovský, ale ono to vypadá dobře!“ Ano, každá z nich to pronesla u jiné velikosti stromku. Ale mnohé se vracely a příště chtěly větší. Pokud váháte, zvolte klidně decentnější kousek nebo mi napište a já vám vyfotím svou tvorbu na postavě

Ráda vám pomohu s výběrem kousku na míru pro vás nebo jako dárek pro blízké.

→ Na obrázku najdete ukázku z mé tvorby - macramé náhrdelník - tzv. stromek s drahým kamenem - puntíkatým opálem.

Zpět do obchodu