Zpět do obchodu

Registrace

Prstýnky s minerály

granát, lizardit, girasol, opál, růžový, náhrdelník, přívěsek, prstýnek, kámen, minerál, pravý, příodní, drahý, handmade, macramé, prodej, cenaV této kategorii najdete prstýnky zhotovené macramé technikou z povoskovaných provázků. Jsou zcela bez kovu, tedy vhodné jako antialergenní šperk. Můžete je opláchnout vodou, na mytí nádobí je ale doporučuji odkládat. Rozměry uvádím v mm obvodu prstu. Proto prosím o důkladné přeměření, abyste měli jistotu, že vámi zvolený kousek bude skutečně sedět.

 

Prsteny s minerály je nejlepší tvořit na míru

z dostupných kamenů. V mé nabídce najdete pouze pravé přírodní kameny, broušené většinou u českých brusičů. Spolupracuji pouze s ověřenými dodavateli, pro které jsou minerály stejnou vášní jako pro mě. Pokud vám vystavené velikosti nesedí, kontaktujte mě emailem nebo na mém facebooku Macramé Čajenka. Nabídnu vám minerály v současné době dostupné a pro tvorbu prstýnku vhodné.

 

Ω Na obrázku najdete ukázku z mé tvorby - macramé prstýnky s drahými kamenemy - granátem, růžovým opálem a lizarditem a macramé přívěsek s girasolem.

Prstýnek s morganitem
 
600 Kč
Detail
Kód: 726
1 položek celkem
Zpět do obchodu