Zpět do obchodu

Registrace

Macramé amulety s kameny

amazonit, kámen, minerál, drahý, šperk, přívěsek, náhrdelník, macramé, prodej, cenaTato kategorie mnou ručně vyráběných šperku je nejvíce různorodá. Spojuje ji snad jen to, že všechny minerály jsou pravé, vesměs broušené českými brusiči a jsou z různých částí naší krásné planety.

Neopakovatelné

Většina zdejších kousků, krom těch nejvíce minimalistických, je v podstatě nezopakovatelná. Vznikají vedením intuice v ten daný moment. Často zde pracuji s jaspisy, které mě inspirují svými kresbami a barevností a vybízí k experimentům.

Všechny amulety jsou omyvatelné

Díky tomu, že tvořím povoskovanou brazilskou nití Linhasita. Délka šňůrek je nastavitelná, což dovoluje nosit je utažené ve výstřihu i volněji visící či dokonce, což dělám obzvlášť ráda, kombinovat intuitivně více drobných šperků nad sebou.

Přívěsky díky svým živým barvám mohou ozvláštnit jakýkoli jednoduchý outfit nebo se stát neotřelou součástí mozaiky Vašeho sebevyjádření prostřednictvím oděvu.

Ω Na obrázku najdete ukázku z mé originální tvorby - antialergenní macramé náhrdelník - talisman s drahým kamenem - amazonitem.

Amazonit minimalistický přívěsek Kód: 957
Jaspis s dřevitou kresbou
 
600 Kč
Detail
Kód: 58
Amazonitový amulet
 
650 Kč
Detail
Kód: 366
Serafinit minimalistický přívěsek Kód: 972
Šestá čakra
 
650 Kč
Detail
Kód: 441
Thulitové srdíčko
 
700 Kč
Detail
Kód: 738
Kvarcitový náhrdelník
 
750 Kč
Detail
Kód: 324
Tygří oko
 
750 Kč
Detail
Kód: 1008
Amazonit
 
850 Kč
Detail
Kód: 1152
Dumortierit
 
850 Kč
Detail
Kód: 1005
Přívěsek s amazonitem a květy Kód: 555
Nahoru
Další produkty
60 položek celkem
Zpět do obchodu