Zpět do obchodu

Registrace

Macramé amulety s kameny

amazonit, kámen, minerál, drahý, šperk, přívěsek, náhrdelník, macramé, prodej, cenaTato kategorie mnou ručně vyráběných šperku je nejvíce různorodá. Spojuje ji snad jen to, že všechny minerály jsou pravé, vesměs broušené českými brusiči a jsou z různých částí naší krásné planety.

Neopakovatelné

Většina zdejších kousků, krom těch nejvíce minimalistických, je v podstatě nezopakovatelná. Vznikají vedením intuice v ten daný moment. Často zde pracuji s jaspisy, které mě inspirují svými kresbami a barevností a vybízí k experimentům.

Všechny amulety jsou omyvatelné

Díky tomu, že tvořím povoskovanou brazilskou nití Linhasita. Délka šňůrek je nastavitelná, což dovoluje nosit je utažené ve výstřihu i volněji visící či dokonce, což dělám obzvlášť ráda, kombinovat intuitivně více drobných šperků nad sebou.

Přívěsky díky svým živým barvám mohou ozvláštnit jakýkoli jednoduchý outfit nebo se stát neotřelou součástí mozaiky Vašeho sebevyjádření prostřednictvím oděvu.

Ω Na obrázku najdete ukázku z mé originální tvorby - antialergenní macramé náhrdelník - talisman s drahým kamenem - amazonitem.

Přívěsek granát a obsidián
 
1 000 Kč
Detail
Kód: 768
Screenshot 2023 05 03 14 05 39 434 edit com.miui.gallery
 
1 500 Kč
Detail
Kód: 1463
2 položek celkem
Zpět do obchodu