Zpět do obchodu

Registrace

Macramé stromy s kameny

pietersit, kámen, minerál, drahý, pravý, přírodní, šperk, náhrdelník, macramé, prodej, cenaStromkové přívěsky tvoří nejhojněji zastoupenou kategorii mezi mými ručně vyráběnými šperky. Spousta zákaznic si je zamilovala a nosí je, kupují si druhý a třetí a darují je svým kamarádkám, maminkám, babičkám a dcerám. Pokud je milujete, snadno se stávají návykovými a já sama jich mám hned několik.

Tvořím je z nití dvou různých šířek

Proto mezi nimi najdete elegantnější  propracované drobné kousky či extravagantnější až obří stromy, které jsou na dálku naprosto nepřehlédnutelné a některým mým klientkám zdobí též stěny (většinou ty nejblíž jejich pracovnímu stolu s počítačem).

Spolupracuji s českými brusiči

Minerály pro tvorbu stromů života vybírám velmi pečlivě, pouze pravé a přírodní, a tvořím s radostí. Barvy ladím někdy i několik dní a jejich tvorba je náročná na čas i při samotném drhání. Vytvořit identickou kopii je téměř nemožné. I při stejném počtu nití a totožně velkému kamennému kabošonu bývá patrný jistý rozdíl i pokud nejste vyloženě zaměřeni na detail.

Pracuji s celou řadou odstínů brazilské nitě Linhasita, ale preferuji barvy podzimní, proto je možné, že v nabídce své oblíbené barvy nenajdete. Můžete mě kontaktovat e-mailem nebo na facebookové stránce Macramé Čajenka abyste měli stromek přesně ve vašich barvách a vytoužené velikosti. Vážně mě baví různorodost, kdy pro jednu zákaznící jsou 4 cm příliš velké a jiná při zakázce na 16cm strom žádá, zda by přece jen nešel udělat ještě o kousek větší.

Ω Na obrázku najdete ukázku z mé originální tvorby - antialergenní macramé náhrdelník - tzv. stromek s drahým kamenem - pietersitem.

Azurit
 
2 950 Kč
Detail
Kód: 1499
1 položek celkem
Zpět do obchodu