Zpět do obchodu

Registrace

Macramé náhrdelníky s minerály

jantar, kámen, pryskyřice, Balt, náhrdelník, macramé, handmade, prodej, cenaOd mala miluji kameny ...

Hledala jsme cesty jak s nimi pracovat a nosit je bez nutnosti používat kovy, které mi naopak nikdy příliš k srdci nepřirostly.

Používám pouze pravé minerály

Velkým obloukem se vyhýbám kamenům upravovaným. Spolupracuji s českými hledači a brusiči. V mé nabídce však naleznete kameny z celého světa.

Všechny šperky tvořím sama

... v rodinném domku nedaleko centra Hradce Králové. Co kus, to originál. Přesná kopie není nikdy možná, protože kámen je přírodní materiál a i při stejné velikosti kabošonu má vždy svou originální kresbu. Handmade.

Nepoužívám žádné šablony, tvořím intuitivně, ze mě, tak, jak mě v tu chvíli ruce vedou. Obzvláště sekce "amulety" obsahuje celou řadu šperků, které bych dnes vědomě nezopakovala nebo jen s velkými obtížemi a po dlouhém rozmýšlení.

Vyrábím z nejkvalitnějších nití

Používám brazilské nitě Linhasita dvou šířek. Díky tomu jsou některé šperky extravagantnější a jiné působí jemněji. Tento materiál je možné omývat vodou a udržovat tak své šperky čisté a krásné. Materiál nevystavujte přímému ohni.

Jaké minerály jsou v mých náhrdelnících?

Obvykle v nabídce najdete mé oblíbené minerály: amazonit, chryzokol, chryzopras a rodochrozit. Miluji též křišťály a záhnědy, které preferuji v surovém stavu, proto jsou v mé nabídce spíše výjimečně.

Doporučení pro výběr: Intuice je vaším nejlepším rádcem. Pokud byste si i tak přáli s výběrem poradit, neváhejte mě kontaktovat.

Ω Na obrázku najdete ukázku z mé originální tvorby - antialergenní macramé náhrdelník s drahým kamenem, resp. zkamenělou pryskyřicí - jantarem od Baltu.

Nefrit
 
500 Kč
Detail
Kód: 1488
Screenshot 2023 12 11 20 41 31 676 com.miui.gallery edit
 
950 Kč
Detail
Kód: 1467
Screenshot 2023 12 11 20 38 28 884 com.miui.gallery edit Kód: 1473
Screenshot 2023 12 11 20 38 01 487 com.miui.gallery edit
 
2 200 Kč
Detail
Kód: 1491
4 položek celkem
Zpět do obchodu